محل تبلیغات شما

seedr website

ممکنه خیلی از شما سراغ فایل‌های تورنت نرید چون خیلی وقتها سرعتش کمه. اما من با فایل‌های تورنت زیاد کار دارم چون میتونم از بین فایل‌هاش انتخاب کنم کدومشون دانلود بشه و کدومشون رو نمیخوام. از طرفی اصلا خوشم نمیاد بعضی سایت‌ها برای فایل‌هاشون رمز میذارن. از طرفی خیلی از فایل‌ها بعد از مدتی از سایت‌ها پاک میشن اما فایل‌های تورنت همیشه هستند.

اما خیلی وقتها نیاز دارم فایلی رو قبل از اینکه دانلود کنم، روی سرورم با دیگران به اشتراک بذارم و لازم نباشه، دانلود کنم و بعد آپلود کنم. کافیه لینک فایلی که روی اینترنت هست رو بدم به سرورم تا رو خودش ذخیره کنه. اما این لینک باید مستقیم باشه. یکی از نکات خوب سایت seedr هم اینه که لینکی که از دانلود فایلهای تورنت ایجاد میکنه مستقیم در اختیار شما میذاره. در نتیجه میتونید به راحتی با IDM دانلودش کنی و یا از طریق remote upload روی سرور دیگری آپلود کنید.

2 روش دانلود و ذخیره ویدیو آنلاین در حال پخش و غیر قابل دانلود از اینترنت

آموزش قفل کردن واتساپ با استفاده از اثر انگشت

چطور یک اپلیکیشن اندروید ناموجود در پلی‎استور را دانلود کنیم؟

تورنت ,فایل‌های ,رو ,خیلی ,دانلود ,کنم ,فایل‌های تورنت ,خیلی وقتها ,از طرفی ,خیلی از ,لینک باید

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یک شب گرد تنها Benjamin's site nforsanpadi Ali Gohrbani آستارا نیوز George's notes warfamonding ♡☆Lady Miraculous Fanfic☆♡ EXOℓØVERS3 rankzarusti